Agencja Social Media Białystok

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy Agencją social media w Śremie. Zajmujemy się promowaniem firm na Facebooku. Prowadzimy social media różnym firmom, których siedziby znajdują się w Białymstoku i okolicach. Oprócz prowadzenia profili społecznościowych zajmujemy się również reklamą w mediach społecznościowych. Stworzone przez Nas materiały przygotowujemy na bazie strony www, dlatego masz pewność, że cała kreacja będzie spójna z Twoją identyfikacją wizualną.

Agencja Kreatywna Śrem

CO ROBIMY?

Tworzymy atrakcyjne materiały reklamowe, które trafiają do wybranych grup docelowych np. użytkowników z Białystoku. Swoją pracę wykonujemy zdalnie – nie musisz obawiać się, że Twoja firma jest z Białystoku lub Gniezna. Zajmujemy się prowadzeniem profili społecznościowych na Facebooku i Instagramie oraz tworzeniem kampanii. W profesjonalny sposób zaprezentujemy Cię w internecie i zbudujemy zaangażowaną społeczność wokół Twojej firmy.

DLACZEGO WARTO BYĆ W SOCIAL MEDIA?

Serwisy społecznościowe takie jak Facebook czy Instagram, są idealnym miejscem do promocji. Dzięki nim możesz w prosty sposób kontaktować się z klientami. Za pomocą social mediów poznasz opinie swoich klientów oraz zbudujesz pozytywny wizerunek swojej firmy.

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni dla Twojego biznesu serwis społecznościowy. Instagram, Facebook a może LinkedIn? Wspólnie dobierzemy odpowiedni kanał dla specyfiki Twojej firmy. 

 

Obecność Twojej marki w social mediach to również szansa na pozyskanie nowych klientów. Codziennie z Facebooka, Instagrama czy Linkedina korzysta niewyobrażalnie duża liczba osób – wykorzystaj to. Platforma Facebook umożliwia szczegółowe targetowanie kampanii. Możemy wybrać płeć, zainteresowanie czy lokalizacje. Jeśli działasz lokalnie możesz w bardzo prosty sposób dotrzeć do mieszkańców wybranej miejscowości np. Białegostoku. Dzięki kampanii możesz pozyskać nowych fanów, budować rozpoznawalność marki czy po prostu przekazać informację o aktualnych promocjach, usługach czy produktach.

 

Kolejnym powodem, aby firma z Białegostoku była w social mediach jest możliwość szybkiej komunikacji pomiędzy Twoją marką a jej odbiorcami. Możesz w bardzo prosty i szybki sposób odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania Twoich konsumentów, doradzić im czy dzielić się wiedzą poprzez wartościowe posty. Jest to również świetny sposób na poznanie oczekiwań potencjalnych konsumentów. Dowiedz się co obecnie klienci myślą o twojej usłudze czy produkcie, co by poprawili lub czego brakowało. 

Prowadzenie social media Białystok

WSPÓŁPRACA

Prowadzimy profile społecznościowe firm, których siedziby znajdują się w różnych miastach.
Reklama internetowa to nasza specjalność. Mamy doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych w różnych branżach (od branży beauty, e-commerce po motoryzację czy firmy usługowe). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów dobierzemy odpowiednie dla Twojego biznesu działania, które sprawdzą się w przypadku Twojej branży najlepiej.

W trakcie współpracy otrzymasz od nas:

strategię, w której określimy
plan działań oraz główny cel,

 harmonogram reklam i postów,

a po zakończeniu każdego miesiąca otrzymasz od nas raport z podsumowaniem działań.

Prowadzenie Facebook Białystok

PROFESJONALNE NARZĘDZIA

Dzięki profesjonalnym narzędziom dostosujemy Twój profil tak, aby prezentował się atrakcyjnie i budził zainteresowanie wśród użytkowników. Przygotujemy skuteczne kampanie, które osiągną zamierzony cel. Wyróżniliśmy dwa poziomy graficzne, które możesz dopasować do swoich potrzeb i budżetu. Chcemy, aby zarówno mniejsza firma z Białegostoku jak i większa mogła profesjonalnie działać w mediach społecznościowych, dlatego w naszej ofercie każdy znajdzie wariant dla siebie.

Obecność w social media to obowiązek każdej firmy. To dzięki nim możesz dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć szanse na sprzedaż. Dzięki precyzyjnie dobranym narzędziom oraz odpowiednio przygotowanej strategii dotrzemy do Twojej grupy docelowej i umocnimy pozycję Twojej marki.

HARMONOGRAM

Prowadzimy Facebooka oraz Instagrama. Wszystkie posty planujemy z długim wyprzedzeniem, a ich publikacja odbywa się zgonie z harmonogramem – dzięki temu w każdej chwili możesz sprawdzić zaplanowany post. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie klientów. Chcemy, aby współpraca dla obu stron była przyjemna – jesteśmy po to, aby Ci pomóc i odciążyć Cię z działaniami w social mediach!

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy agencją social media, która działa już na rynku kilka lat. Naszymi klientami są firmy z całej Polski – z Białegostoku, Poznania, Warszawy, Wrocławia, Szczecina, Śremu, Konina czy Lublina. Działamy kompleksowo w social mediach. Zajmiemy się nie tylko Twoimi postami na fanapage’u, ale także przeprowadzamy kampanie reklamowe, które przyniosą Twojej firmie zyski. Zaproponujemy Ci tylko sprawdzone rozwiązania, które przynoszą najlepsze efekty.

CO ROBIMY?

Prowadzisz firmę w Białymstoku, ale brakuje Ci czasu na działania w social mediach? Nasza agencja social media oferuje kompleksowe wsparcie w prowadzeniu profili na Facebooku i Instagramie.

Zbudujemy pozytywny wizerunek Twojej marki, przedstawimy Cię jako specjalistę w swojej branży i zdobędziemy nowych klientów. Za pomocą remarketingu dotrzemy również do obecnych już klientów lub tych, którzy byli zainteresowani, ale z jakiegoś powodu zrezygnowali z naszych usług.  

W skład pakietu podstawowego wchodzi:

OPRACOWANIE STRATEGII

UTWORZENIE STRONY

PROWADZENIE STRONY

OBSŁUGA MESSANGERA

Możesz również skorzystać z dodatkowo płatnych działań:

prowadzenie kampanii reklamowej

Kampanie

Infografiki

Remarketing

Konkurs

boty Messenger

marketing rekomendacji