Prowadzenie i obsługa social media – tylko z MrPost!

OBSŁUGA SOCIAL MEDIA

Wiele osób chętnie korzysta z mediów społecznościowych traktując je również jako źródła wiedzy o produktach i rekomendacji. Obsługa social media może jednak sprawiać przedsiębiorcom trudności. Nieregularne publikacje, nieprzemyślany content czy zaniedbywanie kanałów, negatywnie odbijają się na wizerunku marki oraz jej sprzedaży. Warto temu zapobiec i już dziś pomyśleć o profesjonalnej publikacji contentu w social media.

Powierzenie swojego kanału na LinkedIn czy Facebooku MrPost to:

 • częste i regularne publikowanie; 
 • przemyślane treści, stworzone zgodnie z przygotowanym przez nas harmonogramem;
 • monitorowanie efektów dzięki raportom kontrolnym;

Efekty naszej pracy – profesjonalna obsługa social media

Inwestycja w profesjonalną obsługę social mediów bardzo się opłaci. Zauważysz zwłaszcza:

 • więcej komentarzy;
 • więcej reakcji;
 • większe zaangażowanie społeczności;
 • więcej obserwujących;
 • większą sprzedaż;

To ostatnie jest najważniejsze z punktu widzenia każdego biznesu – bo przecież w obsłudze social mediów chodzi o to, by połączyć osoby poszukujące konkretnych produktów i usług z firmami, które je oferują. Pamiętaj też, że marka to znacznie więcej niż produkt!

Co publikować w social mediach?

Za pomocą mediów społecznościowych (Instagrama, Facebooka, TikToka i innych) można przekazać wiele treści ciekawych i przydatnych z punktu widzenia Użytkowników: 

 • ciekawostki na temat historii firmy, marki czy produktu;
 • informacje o działaniach przedsiębiorstwa, na przykład w kierunku ochrony przyrody;
 • zapowiedzi konkursów, webinarów czy publikacji poradnikowych;
 • informacje o promocjach i nowych produktach;
 • kulisy pracy zespołu oraz poszczególnych specjalistów.

To wszystko sprawi, że Klienci lepiej poznają markę oraz wartości, na których jest zbudowana. Łatwiej Cię znajdą, chętniej też będą wybierać Twoją ofertę. Stworzymy dla Ciebie ciekawe, angażujące i „klikane” treści, które przyciągną uwagę!

Zadania social mediów

Social Media mają za zadanie:

 • budować świadomość oraz pozytywny wizerunek marki;
 • tworzyć oraz integrować społeczność;
 • edukować;
 • sprzedawać;

Nasz zespół od długiego czasu zajmuje się obsługą social media: tworzy ciekawy content i co najważniejsze na bieżąco monitoruje efekty swoich działań. Dzięki temu wiemy, że nasze wpisy działają na Twoją markę pozytywnie i angażująco. I Ty też możesz się o tym przekonać!

Obsługa Social Media

Media społecznościowe na stałe zagościły w naszym życiu – nie tylko prywatnym, ale także zawodowym, stanowiąc istotny element strategii biznesowej niejednego przedsiębiorstwa. Facebook, Twitter czy Instagram to popularne kanały social media sprzyjające promocji, sprzedaży oraz pozyskiwaniu potencjalnych klientów. Z tego też względu nie należy bagatelizować ich istoty, a wręcz przeciwnie – w pełni wykorzystać drzemiący w nich potencjał marketingowy. Jeśli więc potrzebujesz agencji, która chętnie podejmie się nowego wyzwania, to nie musisz dalej szukać. Obsługa Social Media nie skrywa przed nami tajemnic, dzięki czemu pomożemy Ci nie tyle poszerzyć bazę potencjalnych klientów, ile zbudować solidną pozycję marki na rynku.

Co możemy dla Ciebie zrobić w ramach obsługi Social Media?

Regularne prowadzenie Social Media dla wielu przedsiębiorców stanowi nie lada wyzwanie. Ze względu na natłok obowiązków nie są oni w stanie w pełni skupić się na budowaniu pozytywnego wizerunku w sieci, który w dużej mierze przekłada się na wzrost sprzedaży. Wtedy z pomocą przychodzi nasza agencja social media, dla której profesjonalna obsługa Social Media to przyjemność i zaangażowanie w jednym.

W ramach prowadzenia Social Media dla Twojej firmy:

 • przygotujemy rozbudowaną strategię komunikacyjną,
 • stworzymy konta firmowe na Facebooku, Instagramie oraz LinkedIn,
 • stworzymy wartościowy content obejmujący posty oraz grafiki,
 • będziemy w stałym kontakcie z Twoimi potencjalnymi klientami za pośrednictwem Messengera.

Oczywiście obsługa Social Media obejmuje również przeprowadzanie kampanii, organizację konkursów zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, a także aktywne udzielanie się na tematycznych grupach w celu dotarcia do jak największej liczby potencjalnych klientów. Brzmi strasznie? Nie martw się! Dzięki zindywidualizowanemu harmonogramowi oraz regularnym raportom zobaczysz, jak niewielka decyzja o podjęciu współpracy z naszą agencją może przynieść wielkie zmiany dla Twojej firmy!

Dlaczego warto powierzyć prowadzenie Social Media naszemu zespołowi?

Zastanawiasz się, dlaczego warto powierzyć obsługę Social Media naszej agencji? Przeanalizowałeś wszystkie za i przeciw, lecz nadal nie potrafisz podjąć ostatecznej decyzji? Pozwól, że rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości w mniej niż 5 minut. Tak naprawdę jesteśmy w stanie to zrobić! Korzystając z naszych usług przede wszystkim:

 • zbudujesz silną pozycję swojej marki na rynku,
 • zyskasz wartość oraz rozpoznawalność,
 • wzbudzisz zainteresowanie potencjalnych klientów,
 • podtrzymasz kontakt z klientem, budując pozytywny wizerunek,
 • uzyskasz obiektywny feedback od klientów, który pozwoli Ci na wzmocnienie przedsiębiorstwa,
 • zauważysz wzrost sprzedaży,
 • co najważniejsze – będziesz zawsze o krok od konkurencji!

GWARANCJA

Gwarancja zero-waste

Nie marnujemy Twojego budżetu. Wyłączamy kiepskie kampanie. Odrzucamy wszystkie działania, które nie dają efektów i bez sensu pochłaniają Twój budżet.

Przeczytaj więcej o gwarancji

Jakie kanały obsługujemy w ramach prowadzenia Social Media dla firm?

Wielu klientów zastanawia się, co jest prawdziwym kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa. Nic dziwnego, gdyż każda firma chce zbudować trwałą pozycję na rynku, tym samym przodować w swojej branży. Współcześnie jednak nie byłoby to możliwe bez profesjonalnej obsługi Social Media na wybranych kanałach. W Mr Post polegamy w dużej mierze na ogromnym potencjalne promocyjno-sprzedażowym takich platform, jak Facebook, Instagram oraz LinkedIn. Wynika to nie tylko z ich zróżnicowanej funkcjonalności, ale także dużej bazy aktywnych użytkowników, którzy z naszą pomocą mogą stać się Twoimi przyszłymi klientami. Prowadzenie Social Media to doskonały sposób, aby zaskarbić sobie ich zaufanie, a także wzbudzić lojalność. Osiągniesz to poprzez regularne dostarczanie im informacji dotyczących zarówno oferowanych przez Ciebie produktów, usług, jak i ciekawostek z życia firmy, o pracownikach czy zapowiedziach konkursów. Niezależnie od tego, na którym kanale będziemy prowadzić Social Media Twojej firmy, sprawimy, że w oczach użytkowników staniesz się specjalistą w swojej dziedzinie.

Obsługa Social Media na najwyższym poziomie

Prowadzenie Social Media to według wielu przedsiębiorców błahostka. Nic bardziej mylnego, a nasza zespół specjalistów może to bardzo szybko udowodnić! Obsługa Social Media nie obejmuje wyłącznie tworzenia contentu oraz jego publikacji. Wtedy każdy by mógł to robić… W Mr Post kładziemy również duży nacisk na stałe monitorowanie efektów naszej pracy. Biorąc pod uwagę dane zawarte w raportach kontrolnych, doskonale wiemy, w którym kierunku powinniśmy iść, chcąc zbudować pozytywny wizerunek i zarazem stale budując oraz pogłębiając relację z klientem. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom prowadzenie Social Media na najwyższym poziomie.

Jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą Social Media? Chcesz zbudować solidną i trwałą pozycję na rynku? Szukasz skutecznego sposobu, który pozwoli Ci poszerzyć bazę klientów? Nie zwlekaj! Nasza agencja Mr Post czeka, aby na zawsze odmienić wizerunek Twojej firmy w sieci. Koniecznie zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą, wybierz pakiet, który Cię interesuje i czekaj na efekty. Jeśli nie znalazłeś rozwiązania, które w pełni odpowiada Twoim oczekiwaniom, skontaktuj się z nami!