Agencja Social Media Bydgoszcz

Zbudujemy zaangażowaną społeczność wokół Twojej firmy i zadbamy o Twój content. Dzięki prowadzeniu social mediów dotrzesz do pożądanej grupy docelowej. Kierujemy reklamy do użytkowników, którzy wykazują się dużą aktywnością w mediach społecznościowych.

Zbuduj pozytywny wizerunek za pomocą mediów społecznościowych!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją social media w Śremie zajmujemy się promowaniem firmy lub marek na Facebooku i Instagramie. Obsługujemy media społecznościowe dla kilku firm z Bydgoszczy i okolic. Nie tylko poprowadzimy Twój profil firmowy, ale także zajmiemy się przygotowaniem i zoptymalizowaniem efektywnej kampanii płatnej. Materiały, które tworzymy, przygotowujemy na podstawie strony internetowej, dzięki czemu masz pewność, że posty będą zgodne z Twoją całą identyfikacją wizualną.

Co robimy?

Materiały reklamowe takie jak posty, reklamy czy story tworzymy w taki sposób, aby dotrzeć do wybranych grup docelowych, który są np. mieszkańcami Bydgoszczy. Nasza agencja social media z Bydgoszczy działa zdalnie – prowadzimy firmowe profile dla firm z całej Polski. Przygotowujemy odpowiednią strategię, tworzymy posty, odpowiadamy na komentarze i tworzymy kampanie na Facebooku oraz Instagramie. Zaprezentujemy Ci się profesjonalnie w internecie i zbudujemy lojalną społeczność wokół Twojej firmy. Dotrzemy do nowych klientów i sprzedamy im Twój produkt czy usługę.

DLACZEGO WARTO BYĆ W SOCIAL MEDIA?

Serwisy społecznościowe takie jak Instagram czy Facebook, są idealnym miejscem do działań marketingowych. Pozwolą Ci one w prosty sposób kontaktować się z klientami. Za pomocą social mediów poznasz opinie swoich klientów oraz zbudujesz pozytywny wizerunek swojej firmy.

Obecność Twojej marki w mediach społecznościowych to także okazja do pozyskania nowych klientów. Facebook umożliwia stworzenie kampanii płatnych, które umożliwiają dotarcie do osób konkretnej płci, o konkretnych zainteresowanych czy danej lokalizacji. Działając lokalnie, łatwo dotrzesz do mieszkańców wybranych miejscowości, np. Bydgoszczy lub okolic. Dobrze skonfigurowana reklama przyciągnie na Twój fanpage nowych fanów, zbudujesz świadomość marki lub po prostu przekażesz informacje o aktualnych promocjach czy produktach. Obecność w mediach społecznościowych to możliwość szybkiej reakcji i komunikacji na linii marka – odbiorca. Możesz łatwo i szybko odpowiedzieć na wszystkie dot. produktów, godzin otwarcia, reklamacji itp. Social media to również sposób na zrozumienie, czego oczekują potencjalni konsumenci. Masz możliwość dowiedzieć się, co obecni klienci myślą o Twojej marce – co w niej lubią a czego im brakuję. 

DZIĘKI SOCIAL MEDIA:

– zyskasz nieograniczony kontakt z klientami

– wzmocnisz wizerunek swojej firmyi

– pozyskasz nowych klientów

agencja social media kraków

Prowadzenie Facebook Bydgoszcz

EFEKTY KAMPANII FACEBOOK ADS

Wiemy, jak komunikować się z użytkownikami podczas prowadzenia social media. Facebook umożliwia tworzenie kampanii reklamowych. Za pomocą dopasowania możesz kierować reklamę nie tylko do mieszkańców Twojego województwa, ale również do osób, które mieszkają w konkretnym mieście.

1.

ZWIĘKSZENIE ILOŚCI POLUBIEŃ

2.

ZWIĘKSZENIE ROZPOZNAWALNOŚCI FIRMY

3.

ZWIĘKSZENIE ILOŚCI ZAPYTAŃ OFERTOWYCH ORAZ KONTAKTÓW I ZAMÓWIEŃ

4.

PROMOCJA PRODUKTU / USŁUGI

5.

ZACHĘCENIE DO KORZYSTANIA Z APLIKACJI

JESTEŚMY AGENCJĄ SOCIAL MEDIA Z OKOLIC BYDGOSZCZY

Jeśli zależy Ci na dotarciu osób z Bydgoszczy, to bez problemu stworzymy taką kampanię i wypromujemy Cię lokalnie.

Prowadzenie social media Bydgoszcz

Podczas prowadzenia social mediów budujemy zaangażowanie. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie promocji. Prowadzimy działania, które umacniają wizerunek firm w internecie i zwiększają ich rozpoznawalność.

W SKŁAD USŁUG SOCIAL MEDIA DLA FIRM WCHODZI:

– przygotowanie strategii

– założenie i prowadzenie fanpage’a

– kampanie reklamowe na Facebooku

– monitoring aktywności

GDZIE DZIAŁAMY?

FACEBOOK – liczba użytkowników stale rośnie. Jest idealnym miejscem do promocji i reklamy Twojej firmy.
INSTAGRAM – moc hasztagów jest przeogromna! Poprzez regularne dodawanie materiałów budujesz pozytywny wizerunek swojej marki w sieci.