Agencja Social Media Białystok

KIM JESTEŚMY?

Agencja social media MrPost wspiera twórców oraz właścicieli biznesów w rozwoju ich marek. Z naszych usług korzystają klienci z całej Polski, również z miasta Łódź. Możemy pracować dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw znajdujących się w dowolnym miejscu, bo odległość nie ma dla nas znaczenia. Jeśli więc potrzebujesz pomocy w prowadzeniu profilu firmowego lub prywatnego to zapraszamy Cię do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy oraz jej rezultatów.

Agencja Kreatywna Śrem

CO ROBIMY?

Tworzymy atrakcyjne materiały reklamowe, które trafiają do wybranych grup docelowych np. użytkowników z Łodzi. Swoją pracę wykonujemy zdalnie – nie musisz obawiać się, że Twoja firma jest z Łodzi. Zajmujemy się prowadzeniem profili społecznościowych na Facebooku i Instagramie oraz tworzeniem kampanii. W profesjonalny sposób zaprezentujemy Cię w internecie i zbudujemy zaangażowaną społeczność wokół Twojej firmy.

Agencja social media – Łódź. Pomożemy Twojej marce zaistnieć w sieci

W MrPost pomożemy Ci skutecznie rozwinąć profil w mediach społecznościowych, aby zwiększyć zasięgi Twoich postów, a co za tym idzie, zyski. Najważniejsza jest dla nas rozmowa – poznanie Twoich oczekiwań, możliwości, planów na rozwój, a także historię dotychczasowej obecności w sieci. 

 

 

Podczas rozmowy możemy również:

  • pokazać Ci nasze realizacje
  • zaprezentować statystyki
  • przedstawić wstępne pomysły na Twoje sociale
  • zapoznać Cię z naszą firmą i ludźmi, którzy będą pracować nad Twoim kontem w sieci.

Jesteśmy transparentni i przejrzyści – chcemy, abyś lepiej poznał specyfikę pracy naszej agencji social media i zrozumiał, w jaki sposób systematyczna i profesjonalna, dopasowana do oczekiwań odbiorcy obecność w social media, może realnie przyczynić się do rozwoju Twojej firmy oraz do budowy jej wizerunku. 

Powierz swoje social media agencji MrPost

 

Jesteś właścicielem biznesu online, a może stacjonarnego w Łodzi? Chcesz rozwinąć swój prywatny profil i budować markę osobistą? W każdym z tych przypadków jesteśmy w stanie zaproponować Ci swoje wsparcie oraz doświadczenie. Przemawiają za nami liczby: między innymi kilka tysięcy napisanych postów, ponad 80 obsługiwanych profilów oraz kilkunastoosobowy zespół media managerów.

Jeśli nie masz czasu na regularne i angażujące prowadzenie profilu na Facebooku, Instagramie bądź TikToku – powierz to nam! Opracujemy strategię obecności Twojej marki w social media, utworzymy fanpage, wprowadzimy dane, będziemy regularnie publikować treści i dedykowane grafiki. Chcesz, żebyśmy zajęli się Twoimi social mediami? Czekamy na Twój kontakt!

OPRACOWANIE STRATEGII

UTWORZENIE STRONY

PROWADZENIE STRONY

OBSŁUGA MESSANGERA