Agencja Social Media Ostrołęka

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Agencją mediów społecznościowych, obsługującą klientów z Ostrołęki i pobliskich regionów. Specjalizujemy się w promowaniu firm na platformie Facebook. Nasza działalność obejmuje zarządzanie kontami społecznościowymi dla różnych przedsiębiorstw zlokalizowanych w Ostrołęce i jej okolicach.

Oprócz zarządzania profilami społecznościowymi oferujemy także usługi z zakresu reklamy w mediach społecznościowych.

Co robimy?

Tworzymy atrakcyjne materiały reklamowe, które trafiają do wybranych grup docelowych np. użytkowników z Ostrołęki. Swoją pracę wykonujemy zdalnie – nie musisz obawiać się, że Twoja firma jest z Ostrołęki lub okolic.

Zajmujemy się prowadzeniem profili społecznościowych na Facebooku i Instagramie oraz tworzeniem kampanii. W profesjonalny sposób zaprezentujemy Cię w internecie i zbudujemy zaangażowaną społeczność wokół Twojej firmy.

Twoja Agencja Marketingowa w Ostrołęce

Postaw na naszą agencję!

Platformy społecznościowe, takie jak Facebook czy Instagram, stanowią doskonałe narzędzie do skutecznej promocji. Dzięki nim łatwo nawiążesz kontakt z klientami, poznasz ich opinie, i zbudujesz pozytywny wizerunek swojej firmy.


Współpraca z agencją Social Media w Ostrołęce i nie tylko

Jesteśmy agencją mediów społecznościowych z regionu Ostrołęki. Zarządzamy profilami społecznościowymi firm, które działają w różnych miejscowościach. Specjalizujemy się w reklamie internetowej.

Agencja marketingowa Ostrołeka

Profesjonalne narzędzia

Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi dostosujemy Twój profil, aby prezentował się atrakcyjnie i wzbudzał zainteresowanie użytkowników. Opracujemy skuteczne kampanie, które skierowane są na osiągnięcie zamierzonego celu.

Obecność w mediach społecznościowych to obecnie nieodłączny element każdej firmy. To dzięki nim masz możliwość dotarcia do nowych klientów i zwiększenia szans na sprzedaż. Dzięki starannie dobranym narzędziom oraz odpowiednio opracowanej strategii, efektywnie dotrzemy do Twojej grupy docelowej.

Strategia

Określamy plan działań oraz główny cel

Harmonogram

Ustalamy rozkład reklam i postów

Raport

Podsumowujemy działania co miesiąc

Harmonogram

Zarządzamy kontami na Facebooku i Instagramie. Wszystkie posty są starannie planowane z dużym wyprzedzeniem, a ich publikacja odbywa się zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dzięki temu masz możliwość w każdej chwili sprawdzenia, kiedy jest planowane opublikowanie danego posta.

To nie jest jedynie marketing – to nasza pasja

Co zaoferuje Ci nasza agencja Social Media?

Nasza agencja mediów społecznościowych zapewnia kompleksowe wsparcie w zarządzaniu profilami na platformach Facebook i Instagram.

To realne!

Przekształć marzenia w rzeczywistość z MrPost

  • Większą sprzedaż Twoich produktów lub usług.
  • Społeczność, która jest lojalna Twojej marce.
  • Większą rozpoznawalność i konkurencyjność Twojej marki na rynku.

Możesz również skorzystać
z dodatkowo płatnych działań:

Kampanie reklamowe

Twoje kanały social media staną się zauważalne!

Infografiki

Wykreujemy indywidualny styl Twojej marki

Remarketing

Większa widoczność w sieci to więcej zapytań!

Konkursy

Zachęcimy użytkowników do odwiedzania Twojej witryny

Boty Messenger

Twoje kanały social media staną się zauważalne!

Marketing rekomendacji

Wykreujemy indywidualny styl Twojej marki