Agencja Social Media Płock

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją specjalizującą się w mediach społecznościowych, oferującą obsługę klientów w Płocku i okolicach. Nasza działalność koncentruje się na promocji przedsiębiorstw za pośrednictwem platformy Facebook. Zarządzamy profilami społecznościowymi różnych firm, które mają siedziby w Płocku i otaczających miejscowościach.

Oprócz prowadzenia profili społecznościowych, angażujemy się również w kampanie reklamowe w mediach społecznościowych.

Co robimy?

Tworzymy materiały promocyjne, które trafiają do starannie wyselekcjonowanych grup docelowych, na przykład użytkowników z Płocka. Naszą pracę wykonujemy zdalnie więc nie musisz się martwić, że twoja firma działa w Płocku lub okolicach.

Zajmujemy się zarządzaniem profilami społecznościowymi na Facebooku i Instagramie oraz tworzeniem kampanii. Profesjonalnie przedstawimy Twoją firmę w internecie i dzięki czemu stworzymy zaangażowaną społeczność online wokół Twojej marki.

Twoja Agencja Marketingowa w Płocku

Postaw na naszą agencję!

Serwisy społecznościowe, takie jak Facebook i Instagram, są doskonałym miejscem do reklamy. Umożliwiają one łatwe utrzymanie relacji z klientami. Wykorzystując media społecznościowe, możesz poznać opinie swoich klientów i zbudować pozytywny obraz swojego biznesu.

Współpraca z agencją Social Media w Płocku i nie tylko

Jesteśmy firmą specjalizującą się w obszarze social mediów z okolic Płocka. Prowadzimy profile społecznościowe firm, których siedziby znajdują są w różnych miejscowościach. Reklama internetowa to nasza specjalność.

Agencja marketingowa Płock

Profesjonalne narzędzia

Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi dostosujemy Twój profil, aby prezentował się atrakcyjnie i wzbudzał zainteresowanie wśród użytkowników. Opracujemy skuteczne kampanie, które osiągną zamierzone cele.

Obecność w mediach społecznościowych to nieodłączny element strategii każdej firmy. Dzięki nim możesz dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć szanse na sprzedaż. Dzięki starannie dobranym narzędziom oraz odpowiednio opracowanej strategii efektywnie dotrzemy do Twojej grupy docelowej.

Strategia

Określamy plan działań oraz główny cel

Harmonogram

Ustalamy rozkład reklam i postów

Raport

Podsumowujemy działania co miesiąc

Harmonogram

Zarządzamy profilem na Facebooku oraz Instagramie. Wszystkie posty planujemy z wyprzedzeniem, a ich publikacja odbywa się zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem – dzięki temu masz możliwość w każdej chwili zobaczenia, kiedy jest planowane opublikowanie danego posta.

To nie jest jedynie marketing – to nasza pasja

Co zaoferuje Ci nasza agencja Social Media?

Nasza firma specjalizująca się w obszarze mediów społecznościowych oferuje pełne wsparcie w zarządzaniu profilami na Facebooku i Instagramie.

To realne!

Przekształć marzenia w rzeczywistość z MrPost

  • Większą sprzedaż Twoich produktów lub usług.
  • Społeczność, która jest lojalna Twojej marce.
  • Większą rozpoznawalność i konkurencyjność Twojej marki na rynku.

Możesz również skorzystać
z dodatkowo płatnych działań:

Kampanie reklamowe

Twoje kanały social media staną się zauważalne!

Infografiki

Wykreujemy indywidualny styl Twojej marki

Remarketing

Większa widoczność w sieci to więcej zapytań!

Konkursy

Zachęcimy użytkowników do odwiedzania Twojej witryny

Boty Messenger

Twoje kanały social media staną się zauważalne!

Marketing rekomendacji

Wykreujemy indywidualny styl Twojej marki