Agencja Social Media Przemyśl

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją specjalizującą się w działaniach w Social Media, świadczącą usługi obsługi klientów w Przemyślu i jego okolicach. Nasza działalność skupia się na promocji przedsiębiorstw za pośrednictwem platformy Facebook. Zarządzamy profilami Social Media różnych firm, które mają siedziby w Przemyślu i pobliskich miejscowościach.

Oprócz prowadzenia profili społecznościowych, tworzymy również kampanie reklamowe w mediach społecznościowych.

Co robimy?

Tworzymy atrakcyjne materiały promocyjne, które trafiają do starannie wybranych grup docelowych, na przykład użytkowników z Przemyśla. Pracę wykonujemy zdalnie – nie musisz obawiać się, że Twoja firma działa tylko w Przemyślu lub okolicach.

Zajmujemy się zarządzaniem profilami społecznościowymi na Facebooku i Instagramie oraz planowaniem i realizacją kampanii. Profesjonalnie przedstawimy Twoją firmę w internecie i zbudujemy zaangażowaną społeczność online wokół Twojej marki.

Twoja Agencja Marketingowa w Przemyślu

Postaw na naszą agencję!

Platformy społecznościowe, takie jak Facebook czy Instagram, są idealnym miejscem do promocji. Dzięki nim możesz w łatwy sposób utrzymywać kontakt z klientami. Korzystając z mediów społecznościowych, poznasz opinie klientów i wykreujesz pozytywny wizerunek swojej firmy.

Współpraca z agencją Social Media w Przemyślu i nie tylko

Jesteśmy firmą specjalizującą się w obszarze mediów społecznościowych z okolic Przemyśla. Prowadzimy profile społecznościowe firm, których siedziby zlokalizowane są w wielu różnych miastach. Reklama internetowa to nasza specjalność.

Agencja marketingowa Przemyśl

Profesjonalne narzędzia

Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi dostosujemy Twój profil, aby wzbudzał zainteresowanie wśród użytkowników. Opracujemy skuteczne kampanie, które osiągną zamierzone cele.

Obecność w mediach społecznościowych to nieodłączny element strategii każdego przedsiębiorstwa. Dzięki nim możesz dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć szanse na sprzedaż. Za pomocą starannie dobranych narzędzi oraz odpowiednio opracowanej strategii efektywnie dotrzemy do wybranej grupy docelowej.

Strategia

Określamy plan działań oraz główny cel

Harmonogram

Ustalamy rozkład reklam i postów

Raport

Podsumowujemy działania co miesiąc

Harmonogram

Zarządzamy profilami na Facebooku oraz Instagramie. Posty planujemy z wyprzedzeniem, a ich publikacja odbywa się zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem – dzięki temu masz możliwość w każdej chwili sprawdzenia, kiedy jest planowane opublikowanie danego posta.

To nie jest jedynie marketing – to nasza pasja

Co zaoferuje Ci nasza agencja Social Media?

Nasza firma specjalizująca się w obszarze social mediów oferuje kompleksowe wsparcie w zarządzaniu profilami na Facebooku oraz Instagramie.

To realne!

Przekształć marzenia w rzeczywistość z MrPost

  • Większą sprzedaż Twoich produktów lub usług.
  • Społeczność, która jest lojalna Twojej marce.
  • Większą rozpoznawalność i konkurencyjność Twojej marki na rynku.

Możesz również skorzystać
z dodatkowo płatnych działań:

Kampanie reklamowe

Twoje kanały social media staną się zauważalne!

Infografiki

Wykreujemy indywidualny styl Twojej marki

Remarketing

Większa widoczność w sieci to więcej zapytań!

Konkursy

Zachęcimy użytkowników do odwiedzania Twojej witryny

Boty Messenger

Twoje kanały social media staną się zauważalne!

Marketing rekomendacji

Wykreujemy indywidualny styl Twojej marki