Agencja Social Media Radom

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją specjalizującą się w dziedzinie mediów społecznościowych, oferującą usługi obsługi klienta w Radomiu i okolicach. Nasze działania koncentrują się na promowaniu firm za pośrednictwem Facebooka. Zarządzamy profilami mediów społecznościowych różnych firm z siedzibą w Radomiu i okolicach. Poza prowadzeniem profili społecznościowych, angażujemy się również w kampanie reklamowe w mediach społecznościowych.

Co robimy?

Tworzymy atrakcyjne materiały promocyjne, które trafiają do starannie wyselekcjonowanych grup docelowych. Naszą pracę wykonujemy zdalnie – nie musisz się denerwować, że Twoja firma działa tylko w Radomiu lub okolicach.

Zajmujemy się zarządzaniem mediami społecznościowymi na Facebooku i Instagramie oraz realizacją różnych kampanii. Profesjonalnie przedstawimy Twoją firmę w internecie i zbudujemy zaangażowaną społeczność online wokół Twojego biznesu.

Twoja Agencja Marketingowa w Radomiu

Postaw na naszą agencję!

Serwisy społecznościowe, takie jak Facebook i Instagram, są doskonałym miejscem do reklamy. Umożliwiają one łatwe utrzymanie relacji z klientami. Wykorzystując media społecznościowe, możesz poznać opinie swoich klientów i zbudować pozytywny obraz swojej firmy

Współpraca z agencją Social Media w Radomiu i nie tylko

Jesteśmy firmą z obszaru mediów społecznościowych z okolic Radomia. Zajmujemy się prowadzeniem social mediów różnych przedsiębiorstw, których siedziby zlokalizowane są w wielu miastach. Specjalizujemy się w zakresie reklam internetowych.

Agencja marketingowa Radom

Profesjonalne narzędzia

Wykorzystując specjalistyczne narzędzia, dostosujemy Twój profil, aby wyglądał atrakcyjnie i przyciągał uwagę użytkowników. Opracujemy efektywne kampanie, które pozwolą Ci osiągnąć zamierzone cele.

Obecność w mediach społecznościowych jest niezbędnym składnikiem strategii każdej organizacji. Pozwala to na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie możliwości sprzedaży. Dzięki odpowiednio dobranym narzędziom i starannie opracowanej strategii, skutecznie dotrzemy do wybranej grupy docelowej.

Strategia

Określamy plan działań oraz główny cel

Harmonogram

Ustalamy rozkład reklam i postów

Raport

Podsumowujemy działania co miesiąc

Harmonogram

Zarządzamy profilem na Facebooku oraz Instagramie. Wszystkie posty planujemy z wyprzedzeniem, a ich publikacja odbywa się zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem – dzięki temu masz możliwość w każdej chwili sprawdzenia, kiedy jest planowane opublikowanie danego posta.

To nie jest jedynie marketing – to nasza pasja

Co zaoferuje Ci nasza agencja Social Media?

Nasza firma specjalizująca się w obszarze mediów społecznościowych oferuje dogłębne wsparcie w zarządzaniu profilami na Facebooku i Instagramie.

To realne!

Przekształć marzenia w rzeczywistość z MrPost

  • Większą sprzedaż Twoich produktów lub usług.
  • Społeczność, która jest lojalna Twojej marce.
  • Większą rozpoznawalność i konkurencyjność Twojej marki na rynku.

Możesz również skorzystać
z dodatkowo płatnych działań:

Kampanie reklamowe

Twoje kanały social media staną się zauważalne!

Infografiki

Wykreujemy indywidualny styl Twojej marki

Remarketing

Większa widoczność w sieci to więcej zapytań!

Konkursy

Zachęcimy użytkowników do odwiedzania Twojej witryny

Boty Messenger

Twoje kanały social media staną się zauważalne!

Marketing rekomendacji

Wykreujemy indywidualny styl Twojej marki