Wróć do listy


produktów

03.07.2024

Nowość na TikToku – „Pływający Odtwarzacz”.

Małgorzata Kowalska

Nowa funkcja „pływającego odtwarzacza” na TikTok’u? Od teraz to możliwe! Dzięki nowej opcji możesz przesuwać wideo w dowolne miejsce na ekranie komputera. Sprawdź!

Tak, zgadza się! TikTok wprowadza nową funkcję „pływającego odtwarzacza” na pulpicie, która znacząco poprawi komfort oglądania. Ta nowa aktualizacja pozwoli użytkownikom na oglądanie filmów z TikTok’a na komputerze stacjonarnym — nie przerywając przy tym, pracy na innych kartach. Funkcja, umieszczona w prawym dolnym rogu okna odtwarzania, umożliwi zatem przesunięcie odtwarzacza w dowolne miejsce na ekranie. Co za tym idzie, zwiększając komfort i elastyczność użytkowania.


Dlaczego warto skorzystać z nowej funkcji?

Jeśli zatem potrzebujesz odrobiny rozrywki podczas pracy nad rutynowymi zadaniami, to nowa opcja jest dla Ciebie! Dzięki niej wideo może stanowić miłe tło, które nie tylko umili Ci pracę, ale także może zwiększyć Twoją ogólną produktywność, np. poprzez zapewnienie krótkich przerw relaksacyjnych. Co spowoduję, że platforma stanie się bardziej przyjazna dla użytkowników, którzy chcą zachować równowagę między pracą a momentami relaksu.

Zalety korzystania z „pływającego odtwarzania”:

1. Wielozadaniowość: Użytkownicy mogą kontynuować pracę bez przerwy, jednocześnie czerpiąc przyjemność z treści wideo.

2. Personalizacja: Możliwość przesunięcia odtwarzacza tam, gdzie najbardziej odpowiada użytkownikowi, pozwala na dostosowanie przestrzeni roboczej do własnych potrzeb.


3. Zwiększona dostępność treści: Z pływającym odtwarzaczem łatwiej jest śledzić długie klipy wideo.

4. Komfort użytkowania: Ulepszenie to umożliwia wygodniejsze zarządzanie czasem na oglądanie i interakcję z treściami. Co jest szczególnie przydatne dla osób, które spędzają wiele godzin przed komputerem.

Wprowadzenie „pływającego odtwarzacza” jest przykładem, jak TikTok dostosowuje swoje funkcje, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom użytkowników pragnących większej kontroli nad sposobem korzystania z treści cyfrowych.

Źródło: www.socialmediatoday.com/news/tiktok-adds-floating-player-on-desktop-to-facilitate-expanded-viewing/716927/