Case Study

Zaufali nam


Wybrane opinie naszych klientów

Współpracuję z firmą MrPost od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z usług jakie prowadzą. Jest to rzetelna firma z odpowiednimi ludźmi na właściwych stanowiskach. Każdy w firmie potrafi doradzić jeśli jest taka potrzeba. Wykazują zrozumienie. Są kreatywni i mają poczucie estetyki. Mogę polecić firmę MrPost każdemu przedsiębiorcy i nie tylko, którym brakuje czasu na dobre prowadzenie social mediów.
Współpracę z Państwa firmą oceniam pozytywnie. Jestem zadowolona z jakości świadczonych przez Państwa usług, ponieważ terminowo realizujecie zlecone zadania. Posty i grafiki spełniają nasze oczekiwania. Doceniam szybki i sprawy kontakt mailowy.
Terminowość , fachowa wiedza, rzetelność oraz zaangażowanie to tylko niektóre atuty MrPost. Poza standardowymi sumiennie wykonanymi usługami można liczyć na fachową poradę, wskazówki oraz pomoc z szerokiego zakresu social media. Polecamy Państwa agencję MrPost jako profesjonalnego partnera, który zawsze z zaangażowaniem i rzetelnością podchodzi do realizowanych projektów.
Dla mnie najcenniejsze w naszej współpracy jest szybkość reakcji z Państwa strony oraz duża elastyczność. Świetny kontakt z Panią Kingą i dążenie do tego aby treści były zgodne z naszą komunikacją.
Jestem zadowolony z przejrzystości oferty, szybkiego rozwiązywania problemów i dobrych podpowiedzi marketingowych :)

Zobacz jakie wyniki osiągnęliśmy podczas 
prowadzenia kampanii: 

CASE STUDY

FANPAGE BRANŻY HANDLOWEJ

Celem tej kampanii był wzrost rozpoznawalności marki. Zależało nam na tym, aby marka zapadła w świadomości użytkowników. Koszt aktywności wobec posta wyniósł 0,82 zł. Reklama dotarła do 133 052 osób i została wyświetlona 343 003 razy. 

FANPAGE BRANŻY LOGISTYCZNEJ

Celem tej kampanii było nakłonienie do przejścia na stronę. Kampania z celem „Ruch” kieruje do miejsca docelowego takiego jak witryna internetowa, aplikacja lub konwersacja. Witrynę odwiedziło 109 osób, a koszt wyświetlenia strony docelowej wyniósł 3,64 zł. 

FANPAGE BRANŻY MOTORYZACYJNEJ

Reklama była nastawiona na kierowanie do rozmowy na Messengerze. Kampania trwała 60 dni. Otrzymaliśmy 89 nowych kontaktów z komunikatora, a koszt konwersacji wyniósł 4,19 zł. 

Przykłady postów

ESKA CLUB

S-PLUS

TANKOWNIA

UNICORN

VIXA BOARDS

Nasza specjalność to prowadzenie social media i kampanii dla różnych branż. Tworzymy skuteczne reklamy, które zapewniają wysoce efektywną promocję Twojej firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom bez problemu dotrzemy do Twoich klientów. Zadbamy o to, aby reklama wyświetlała się tylko określonej grupie odbiorców. 

Czy chcesz żeby Mr Post zajął się Twoimi Social Media?

Wypełnij brief a my dokonamy analizy i przygotujemy dla Ciebie wycenę.

Gosia Rojek

GOSIA
ROJEK

Specjalista ds. social media

TELEFON

570 670 629

Dostępni jesteśmy: 7:30-15:00

NIP: 7851812279

REGON: 520354161

KRS 0000930816

SĄD REJONOWY POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w mediach społecznościowych tj. facebook oraz instagram polegającą na prowadzeniu profilu fanpage zwanej stroną.
Dla każdego klienta operator profilu przygotowuje indywidualną strategię działania zgodnie z wybranym przez klienta pakietem.

Działamy na terenie całej Polski dzięki temu, że internet nas nie ogranicza! 

Niezależnie od tego, czy Twoja firma prowadzi działalność w takich miastach jak Śrem, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gostyń, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kalisz, Kraków, Leszno, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Gniezno, Warszawa, Wrocław czy Zielona Góra nasza współpraca będzie odbywać się najwyższym poziomie
i bez żadnych przeszkód.


Prowadzisz swój biznes lokalnie np. w Gdańsku, a chciałbyś pozyskać klientów z trójmiasta? Nic trudnego, dzięki odpowiedniemu lokalizowaniu kampanii promowane posty na Twoim fanpage trafią do odpowiedniej grupy potencjalnych klientów.

Stworzymy i wykreujemy wizerunek Twojej firmy na głównych i największych portalach społecznościowych na świecie. Oferujemy stworzenie oraz prowadzenie strony FanPage dla Twojej firmy na Facebooku, a także Instagramie.