„NIE” DLA MARNOWANIA PIENIĘDZY

Gwarancja zero-waste

Twoje pieniądze to „ciężko zarobione pieniądze”. Budżet reklamowy to „nie studnia bez dna”. Wiemy, że pieniądze potrafią szybko uciekać. Nie przepalamy budżetu na głupoty. Liczymy się z każdą złotówką, którą wydajesz.

Praca dla Was klientów to duża odpowiedzialność – nie nadużywamy danego nam zaufania. Działamy partnersko, bo myślimy długofalowo. Dlatego każdy wydatek odpowiednio planujemy.

Na początku współpracy ustawiamy odpowiednią analitykę, aby od samego początku mierzyć istotne wskaźniki Twoich kampanii. Gwarantuje to mądre podejmowanie decyzji z korzyścią dla Twojej firmy.

Ustalamy plan działań, cele i sposób ich mierzenia. Dzięki temu wiemy, co robić w kolejnym miesiącu, aby zwiększyć efekty przy jednoczesnym minimalizowaniu błędnych decyzji.

Co 5 minut nasz MrRobot sprawdza czy Twoja strona, na którą kierujemy Twoją kampanię jest dostępna online. Jeśli nie, natychmiastowo zatrzymujemy kampanię, aby nie marnować Twoich pieniędzy.

Obniżamy koszty kliknięć, dzięki odpowiedniemu dopasowaniu reklam do grup docelowych. Nie działamy na wielkie ilości. Myślimy o wysokiej skuteczności.

Co 30 dni tworzymy i testujemy nowe reklamy w Twojej kampanii, aby stale poszukiwać wyższych efektów dla Twojej firmy.

Decyzję o podnoszeniu budżetów podejmujemy bardzo rozważnie i tylko wtedy, gdy mamy pewność, że przyniesie lepsze rezultaty.

Realizujemy kampanie, które mają sens. Potrafimy odmówić i powiedzieć, że czegoś nie zrobimy jeśli Twój budżet miałby na tym ucierpieć.