OFERTA PRACY:

Social Media Manager

Miejsce pracy: Home Office

Codzienne zadania:

  • Prowadzenie kanałów social media (Facebook, Instagram, Linkedin)
  • Konfiguracja i prowadzenie kampanii reklamowych
  • Uczestnictwo w omawianiu planu działań dla klientów
  • Tworzenie i redagowanie również dłuższych tekstów
  • Raportowanie efektów pracy

Co musisz umieć?

  • Dobra znajomość Facebook, Instagram, Linkedin
  • Podstawowa znajomość Menadżera reklam Facebook
  • Pisać atrakcyjne krótkie i dłuższe teksty
  • Obsługa programu Canva (do grafiki)
  • Umiejętność samoorganizacji pracy i samodyscypliny
  • Umiejętności analityczne, kreatywność i motywacja do pracy
  • Komunikatywność, umiejętność szybkiego działania

Wymagamy:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Przykłady napisanych krótkich i dłuższych tekstów

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (na początek 2 miesiące próbne)
  • Wynagrodzenie 2200-2600 zł netto  (zależne od umiejętności)
  • Dostęp do platformy szkoleń i kursów
  • Telefon służbowy
  • Bezproblemowe urlopy, również w długie weekendy i święta
  • Praca od 7:30 – 15:30 (na prośbę umożliwiamy również elastyczne godziny pracy)
  • Soboty i niedziele oczywiście wolne
  • Słodkości, wino i kasa na święta
  • Możliwość pracy w domu :)

Wyślij CV i przykłady tekstów na [email protected]