Wróć do listy


produktów

04.01.2021

8 aplikacji do obróbki materiałów pod social media!

Żaneta Lipska

Chcesz by twoje posty wyglądały profesjonalnie, cały feed był spójny, a content budził zainteresowanie użytkowników?

Jeśli do tej pory wrzucałeś zdjęcia bezpośrednio z telefonu – mamy dla Ciebie kilka opcji, by poprawić jakość wrzucanych na social media materiałów.

Oto kilka aplikacji, które pomogą Ci tworzyć kreatywne posty.

1. Snapseed

W tej apce może obrobić swoje zdjęcia za pomocą gotywch filtrów, bądź narzędzi manualnych.
Poprawianie kontrastu, cieni, jasności, nadanie zdjęciu odpowiedniego klimatu itd.. zrobisz tu to wszystko i więcej – w kilka sekund. :)

2. Lightroom

Ta aplikacja z pewnością jest jedną z ulubionych wśród użytkowników, m.in. Dlatego, że parametry do automatycznego poprawiania zdjęć są tu naprawdę dobrze dobrane. Co daje możliwość praktycznie każdej osobie wykonać porządną obróbkę fotografii, bez żadnych specjalnych zdolności i wiedzy na ten temat.
Ja sama najczęściej właśnie wybieram te aplikację, bardzo przyjemnie i szybko się na niej pracuję.

3. Canva

Canva jest chyba znana praktycznie każdemu, a do tego jest naprawdę lubianym narzędziem do obróbki graficznej. Jej wielką zaletą jest z pewnością dostęp do ogromnej ilości szablonów w odpowiednim rozmiarze pod dane social media (np. Miniatura do filmu na YT, czy też post na Insta, czy InstaStories itp.)

4. Story Art

Jeśli marzy Ci się dodawanie pięknych Stories, to jest to aplikacja właśnie dla Ciebie.
Znajdziesz tu naprawdę sporo szablonów i wzorów do wykorzystania. Możesz obrabiać tu zdjęcia, ale także materiały wideo! Nałóż napisy, filtry, dodaj odpowiedni klimat twoim materiałom.

5. Unfold

Aplikacja w tym samym zakresie obróbki co Story Art – chyba jeszcze bardziej lubiana, niż powyższa propozycja. Ma większy wybór darmowych szablonów, także jeśli chcesz, by Twoje relację były spójne i bardziej profesjonalne – koniecznie zainteresuj się również tą apką.

6. Inshot

Montaż wideo w tej aplikacji to nic trudnego. Myślę, że każdy jest w stanie stworzyć tu naprawdę dobry materiał. Możesz dostosować wymiary wideo pod różne serwisy społecznościowe, co jest dużą zaletą. Posiada bazę darmowej muzyki, którą możesz użyć w swoich filmikach. Inshot posiada też sporo gotowych filtrów.

Znacie i używacie, którejś z tych aplikacji?
A może macie jakąś inną propozycję, która się Wam sprawdza? :)

źródło https://marketingdlaludzi.pl/8-darmowych-aplikacji-mobilnych-do-obrobki-wideo-i-zdjec-pod-social-media /