Wróć do listy


produktów

18.01.2023

Business Manager na LinkedIn.

Małgorzata Rojek

Prowadzisz profil na LinkedIn? Business Manager to narzędzie, które z pewnością ułatwi Ci to zadanie! Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

Business Manager to nowe narzędzie LinkedIn’a, którego głównym zadaniem jest pomoc użytkownikom w działaniach marketingowych. Jak pisze sam LinkedIn nowo stworzona platforma, ma przede wszystkim ułatwić organizacjom oraz agencjom zarządzanie zarówno kontami, jak i stronami firm, z którymi współpracują.

źródło: linkedin.com

Jakie są plusy programu?

Dzięki Business Menagerowi na Linkedin’ie będziemy mogli uprościć swoje działania sprzedażowe poprzez połączenie, a zarazem monitorowanie kilku stron oraz kont reklamowych jednocześnie. Podobnie zatem jak w przypadku Business Managera na Facebooku również i tutaj również będziemy mieć możliwość zarządzania oraz kontrolowania obsługiwanych przez nas kont z jednego miejsca – co zdecydowanie powinno zaoszczędzić czas, jaki właściciele profili oraz kont do tej pory poświęcają na sprawy administracyjne. Prócz zebrania na jednym pulpicie wszystkich zarządzanych przez nas stron oraz kont będziemy mogli:

  • zarządzać uprawnieniami;
  • dzielić się dostępem do stron i kont reklamowych poprzez połączenie naszego business menagera z menagerem innej organizacji;
  • udostępniać daną grupę odbiorców na wszystkie nasze kampanie;
  • filtrować i pobierać faktury z jednego pulpitu;
  • usunąć lub zaktualizować strony oraz konta z jednego panelu.

źródło: linkedin.com

Źródło:
https://marekgwozdz.pl/linkedin-business-manager-jak-go-zalozyc-i-skonfigurowac/
https://www.proto.pl/aktualnosci/linkedin-wprowadza-business-managera
https://socialpress.pl/2022/07/linkedin-pozwoli-lepiej-zarzadzac-kontami-za-pomoca-nowej-platformy-business-manager