Wróć do listy


produktów

17.02.2021

Clubhouse – czy okaże się konkurentem dla Facebooka?

Aleksandra Bartkowiak

Oto i on! Nowy gracz na rynku social mediów- tak wiele źródeł opisuje najnowszą aplikację społecznościową, która nazywa się Clubhouse. Osoby, które zajmują się prowadzeniem Facebooka, pewnie już co nieco o niej słyszały, jeśli jednak należysz do grona, które chce dowiedzieć się więcej informacji na temat tej aplikacji, to koniecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym wpisem.

Social media marketing obejmuje wiele platform m.in. takich jak Facebook, Instagram, Pinterest czy Linkedin. W ostatnich miesiącach szczególnie w trakcie trwania pandemii było głośno o TikToku, który zdobył nie tylko serca nastolatków, ale również starszych osób, jednak okazuje się, że to grona gigantów ma dołączyć najnowsza aplikacja, która jest zupełnie inna od swoich konkurentów. Mowa o Clubhouse – aplikacji, która skupia się wokół pokoi dyskusyjnych w formie audio! Trzeba przyznać, że jest to zupełna nowość na rynku z ciekawym pomysłem!
Z pewnością sytuacja, jaka dzieje się na świecie przyczyniła się do jej powstania, ponieważ rozmowy audio i wideo są już dla nas codziennością.

 

 

 

 

Czym jest Clubhouse?

Celem aplikacji jest możliwość prowadzenia rozmów  audio na wybrany temat w specjalnych pokojach. Każda z grup ma swojego moderatora i to on decyduje o uczestnictwie pozostałych członków. Uczestnicy tych rozmów mogą zostać słuchaczami oraz rozmówcami. Z kolei tematy, jakie są poruszane na tych grupach, dotyczą różnych dziedzin. Dzięki temu każdy możne znaleźć miejsce, które będzie dla niego odpowiednie i zgodne z jego zainteresowaniami. Co ciekawe, żeby dołączyć do tej platformy, należy mieć specjalne zaproszenie od członka wybranej grupy.

Trzeba przyznać, że ta aplikacja jest totalną nowością, która wydaje się być niezwykle interesująca. Jesteśmy zatem ciekawi, jaki los czeka Clubhoouse i jak przyjmie się w naszym kraju. Jeśli mieliście okazję już z niej korzystać, to koniecznie dajcie znać!

Poniżej nasz film na ten temat. :)

Źródła:

https://imagazine.pl/2021/02/11/co-to-clubhouse-opinia-jak-dostac-konto/