Wróć do listy


produktów

16.04.2021

Co to jest Brand24?

Małgorzata Kowalska

Prowadzisz swój własny fanpage w Social Media? Jeśli tak – to te narzędzie z pewnością ułatwi Ci to zadanie! Co to jest Brand24? Jakie korzyści oferuje? Sprawdź!

 

Co to jest Brand24?

Jest to narzędzie, które możemy wykorzystać do zbierania jak i monitorowania informacji na temat naszej firmy oraz marki w sieci. Brand24 działa w czasie rzeczywistym i nadzoruje wszystko to, o czym użytkownicy mówią na nasz temat w Internecie i to przez 24 godziny na dobę. Dzięki całodobowej kontroli możemy być cały czas na bieżąco i odpowiednio reagować na opinie i komentarze użytkowników.

Jak działa?

Brand24 działa na zasadzie powiadomień. Program reaguje błyskawicznie na każdą pojawiającą się na nasz temat treść w Internecie. Wszelkie informacje zebrane od momentu rozpoczęcia pracy – czyli tego wszystkiego o czym mówi się o nas w sieci – skrupulatnie zapisywane są w archiwum programu. To jednak nie wszystko! Dzięki programowi jesteśmy w stanie dokładnie zmierzyć całe to natężenie „szumu”, który pojawił się wokół naszej marki w sieci. Aby skorzystać z Brand24 nie jest nam potrzebna żadna umowa. Wystarczy, że będziemy regularnie wnosić opłatę za korzystanie z programu – do wyboru mamy aż 4 pakiety.

Zalety korzystania z Brand24

– Błyskawiczne wychwytywanie informacji umieszczanych na temat naszej firmy w mediach społecznościowych, forach i na blogach,
– szansa natychmiastowej reakcji na zamieszczane przez internautów opinie,
– możliwość otrzymywania raportów oraz analiz na temat klientów oraz miejsc publikacji ich opinii na nasz temat. Dzięki Brand24 możemy wyciągnąć wnioski i rozwijać naszą markę pod kontem zdobytych informacji,
– wygodne korzystanie z programu,
– możliwość korzystania z programu za pomocą smartfonu.

Podsumowanie

Brand24 oferuje zatem potężne źródło informacji, a także możliwość analizy i tworzenia raportów pozwalających na obserwację zachowań i opinii naszych klientów. Jak twierdzą sami twórcy programu – jego celem jest stworzenie kanału komunikacji między firmą a jej klientami, co w przyszłości może wzmocnić wizerunek danej marki w sieci.

Poniżej nasz film na ten temat. :)

Źródło:
brand24.pl/o-nas/
poradnikprzedsiebiorcy.pl/-brand24-jak-dziala-narzedzie-do-monitorowania-interentu