Wróć do listy


produktów

16.11.2021

Meta Business Suite/Facebook Business Suite – co to takiego?

Małgorzata Rojek

Prowadzisz swój biznes w Internecie? Facebook Business Suite – od niedawna Meta Business Suite – to narzędzie, które z pewnością ułatwi Ci to zadanie! Dzięki niemu zarządzanie profilami na Facebooku czy Instagramie jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

 

Meta Business Suite – to nowe narzędzie stworzone głównie do zarządzania wszystkimi profilami oraz stronami na Facebooku, jak i Instagramie, a także pozostałymi produktami Facebooka/Meta (tj. Messenger i WhatsApp). Aplikacja pozwala bowiem na zintegrowanie serwisów oraz komunikatorów w celu usprawnienia komunikacji z Klientami.

Jak to wygląda w praktyce?

Aplikacja służy do ułatwienia zarządzania treściami. Dzięki niej publikowane przez nas treści będą mogły pojawić się na Facebooku oraz Instagramie – o tym samym czasie – za pomocą jednego narzędzia. Dodatkowo aplikacja daje możliwość wyświetlania w jednym miejscu wiadomości i powiadomień ze wszystkich aplikacji należących do Facebooka/Mety. Co więcej, dzięki Meta Business Suite będziemy w stanie zestawić ze sobą statystyki reklamowe z kilku kont jednocześnie.

Jakie są plusy programu?

Po pierwsze, oszczędność czasu. Dzięki aplikacji jesteśmy w stanie zarządzać treściami, jak i reklamami na Facebook i Instagram z jednego miejsca.

Po drugie, możliwość bycia na bieżąco z fanami. Meta Business Suite umożliwia komunikowanie się z odbiorcami z kilku różnych platform i komunikatorów. Od teraz wszystkie wiadomości i alerty dostępne są w jednym narzędziu.

Po trzecie, pozwala na łatwy dostęp do pozostałych narzędzi Facebooka.

Po czwarte, daje błyskawiczny dostęp do informacji dotyczących firmy.

Po piąte, umożliwia wyświetlanie statystyk.

 

To tyle na dziś! A Wam jak się podoba Meta/Facebook Business Suite? Korzystacie?
Poniżej nasz film na ten temat. :)

 

 

Źródło:
www.facebook.com/business/help/205614130852988?id=765488040896522
socialpress.pl/2020/09/oto-facebook-business-suite-czyli-nowosc-dla-malych-firm
pomoc.home.pl/baza-wiedzy/facebook-business-suite-dla-firm