Wróć do listy


produktów

21.05.2020

5 bezpłatnych trików, które zwiększą zasięg na Facebook’u

Aleksandra Bartkowiak

Przez obecną sytuację w ostatnim czasie zwiększyła się aktywność w mediach społecznościowych, dlatego też firmy robiły wszystko, co mogły, aby konsumenci o nich nie zapomnieli i przypominali się na swoich profilach. Na szczęście wszystko zaczyna powoli  wracać do normy, jednak nadal warto pamiętać o tych mniejszych markach, które potrzebują naszej pomocy. Sprawdź, jak możesz im pomóc?! 

 

LIKE  

To tylko jedno kliknięcie, które ogromnie cieszy! Dzięki Twojej aktywności zwiększasz szansę na jeszcze większe dotarcie do innych użytkowników!  

SHARE  

Udostępniaj posty, w których widzisz taką prośbę! Dzięki temu może, ktoś z Twoich znajomych zainteresuje się tym profilem!  

COMMENT  

Napisz coś w komentarzu! Może to być emotikona! Daj im znać, że wrzucili fajną treść na swój profil!  

PODZIEL SIĘ OPINIĄ 

Jeśli jeszcze nie podzieliłeś się swoją opinią na temat Twojej ulubionej cukierni, to jest to idealny czas! Wystaw im opinię na FB lub w Google! Prosty gest, który ogromnie cieszy!  

DODAJ SWOJE ZDJĘCIE 

Podziel się swoim zdjęciem na profilu! Oznacz swoją ulubioną restaurację i daj znać, że świetnie spędziłeś tam czas ze znajomymi! Oni na pewno udostępnią to na swoich social mediach!  

Prawda, że nie jest to takie trudne?! 

Takie działania nic nie kosztują! Wystarczy jeden lajk, który przyczyni się do zwiększenia zasięgu Twojej ulubionej marki. Dzięki takim prostym działaniom pomożesz właścicielom przetrwać ten koszmarny kryzys i z pewnością przyczynisz się do zwiększenia popularności ich profili w social media! No to co?! Dajemy lajka! :) 

Poniżej nasz film na ten temat. :)