Wróć do listy


produktów

31.10.2019

4 przykłady kreatywnych reklam na Facebooku

Aleksandra Bartkowiak

Mamy dla Was kolejną część wpisu: Czy Facebook jest dla Twojej firmy? 

Facebook co po chwilę ulepsza formaty reklamowe z których marki chętnie korzystają. W jaki sposób firmy reklamują swoje produkty? Która kreacja reklamowa jest najskuteczniejsza? Zobaczcie poniżej! 

 

Karuzela to najpopularniejszy format reklamowy do promocji produktów. Marki chętnie z niej korzystają, ponieważ za jej pomocą można pokazać aż 10 produktów w jednej reklamie. Poniżej przykład reklamy marki Samsung.

 

Marka Zalando oprócz formatu popularnego formatu  bardzo często korzysta z postów angażujących.

 

 

Nie samą karuzelą marki żyją ;)  Jeśli luźne prosty pasują do Waszej grupy docelowej, to nic nie stoi Wam na przeszkodzie, aby stworzyć taką kreację reklamową. Zobaczcie, jak to robi Princessa.

 

Współpraca z influencerem to baardzo popularna forma reklamy. Jeśli Wasz budżet Wam na to pozwala, to koniecznie skorzystajcie z takiej formy promocji.

 

Social media to świetne miejsce do promocji produktów. Pamiętajcie, że skuteczność reklamy zależy od kreacji reklamowej, która musi być dopasowana do grona Waszych odbiorców. Zróbcie rozpoznanie w Waszej branży. Zobaczcie, jak to robią inni. No to co, do dzieła!

 

Poniżej nasz film na ten temat. :)