Wróć do listy


produktów

13.03.2024

Muzyczne nowości na TikTok’u.

Małgorzata Rojek


Odkryj muzyczne nowinki z TikTok’a – bezpośrednio w swoich ulubionych serwisach streamingowych! O co dokładnie chodzi? Sprawdź nasz najnowszy wpis!


Co nowego?

TikTok z dumą prezentuje innowacyjną funkcję „dodaj do biblioteki”, dzięki której przekształcisz swój profil w prawdziwą muzyczną skarbnicę. Teraz gdy natrafisz na hipnotyzujący utwór podczas przeglądania treści, możesz go błyskawicznie dodać do swojej biblioteki muzyki w Spotify, Apple Music lub Amazon Music. Zapomnij o męczącym wyszukiwaniu – „dodaj do biblioteki” to przycisk, który może zmienić Twój muzyczny świat!

Jak zapisać ulubiony utwór?

Wystarczy jeden klik na przycisk „dodaj do biblioteki”, który znajdziesz obok tytułu utworu w sekcji „dla Ciebie” na TikTok’u. Pierwsze użycie tej funkcji pozwala wybrać swoją ulubioną aplikację streamingową, a wybrany utwór zostanie zapisany w domyślnej liście odtwarzania. Możesz także zdecydować o dodaniu go do nowej lub istniejącej playlisty. A co najlepsze — po pierwszym użyciu, wybrana aplikacja stanie się Twoim domyślnym partnerem muzycznym na TikTok’u, z możliwością zmiany ustawień w dowolnym momencie.

Źróło: TikTok oraz Socialpress


Podsumowując:

Opcja „dodaj do biblioteki” to również idealne narzędzie dla odkrywców ścieżek dźwiękowych. Korzystając z tej funkcji w sekcji szczegółów utworu, masz szansę na głębsze zanurzenie się w świecie muzyki.

Isaac Bess, Global Head of Distribution Partnerships na TikToku, podkreśla: „Nasza nowa funkcja to most łączący miłośników muzyki na TikToku z artystami. Teraz fani mogą w prosty sposób przenosić ulubione utwory na swoje serwisy streamingowe, odkrywać nowe perełki muzyczne i wspierać artystów w ich drodze do sławy. To więcej niż tylko funkcja — to świętowanie muzyki i talentu na całym świecie!”

Dołącz do rewolucji muzycznej z TikTok — Twoja następna ulubiona piosenka czeka!

Źródło: https://socialpress.pl/2024/02/tiktok-z-nowa-funkcja-dla-fanow-muzyki