Wróć do listy


produktów

21.09.2021

Nowe funkcje w Facebook Dating!

Małgorzata Kowalska

Jakiś czas temu pisaliśmy na temat: czym jest Facebook Dating, pora zatem opowiedzieć o jego najnowszych funkcjach. Co nowego w randkowej aplikacji Facebooka? Sprawdź!

Nowe Funkcje

Facebook nieustannie się rozwija, o czym niedługo przekonają się użytkownicy Facebook Dating. Aplikacja ta ma bowiem wzbogacić się o 3 całkiem nowe funkcje! Jak ta zmiana wpłynie na działanie aplikacji? Przede wszystkim nowo wprowadzone funkcje mają za zadanie ułatwić użytkownikom nawiązywanie znajomości, a tym samym usprawnić wyszukiwanie par. Do nowości zaliczyć możemy.

♥ Szczęśliwy traf

Daj się ponieść losowi! To opcja pozwalająca użytkownikom na wybranie kandydatów spoza grona osób wpasowujących się w ich standardowe preferencje, którzy mimo to mogą być dla nich interesujący.

♥ Randki audio

Wolicie mówić niż pisać? To funkcja, która sprawdzi się do tego idealnie! Sparowani ze sobą użytkownicy będą mogli połączyć się ze sobą na czacie audio bez konieczności uruchamiania kamery (opcja video).

♥ Lokalizacje

Pracujecie zdalnie lub nieustannie jesteście w trasie? Jeżeli tak, to na pewno spodoba Wam się możliwość dodania dwóch kolejnych lokalizacji w obrębie kraju. Takie rozwiązanie z pewnością ułatwi wyszukiwanie interesującej Was osoby.

Nowe funkcje mają być dostępne w 52 krajach, w tym również w Polsce. Skorzystacie?

Poniżej nasz film na ten temat. :)

 

Źródło:
ocialpress.pl/2021/08/nowe-funkcje-w-randkach-na-facebooku
www.wirtualnemedia.pl/artykul/facebook-randki-nowe-funkcje
scroll.morele.net/rozrywka/facebook-dating-jak-dziala-jak-uzywac-czy-to-najlepsza-aplikacja-randkowa/