Wróć do listy


produktów

25.11.2020

Nowość na grupach Facebookowych

Żaneta Lipska

Więcej opcji dla administratorów grup

 

Asystent administratora jest to narzędzie, które pozwala nam ustalić reguły, na podstawie których moderowane będą posty w grupie. Na przykład opcja ta pozwala nam ustawić słowa kluczowe, dzięki którym posty zostaną odrzucane oraz pojawiła się automatyczna opcja usuwania nieaktywnych (od dłuższego czasu) użytkowników.

Materiały markowe w publicznych grupach Menedżer Współpracy z Markami, miejsce gdzie firma będzie mogła podjąć współpracę promowania się w danej grupie.

Certyfikacja zarządzania społecznością administratorzy mogą skorzystać z kursu online nawiązującego do kreowania oraz tworzenia, budowania i angażowania społeczności użytkowników.

Nowe tematy  czyli umożliwienie porządkowania treści względem tematów, hasztagów, czy też przypięcia ważnej treści.

Z dodatkowych funkcji pojawiły się również:

– bardziej angażujące posty współtworzone, czy też lubiane Q&A,

– dostosowanie profilu pod daną grupę,

– dodana została ikona, która kieruje do sekcji postów dodawanych w grupach (do których należy dany użytkownik).

 

 

Nowe funkcje idealnie wpisują się w panujące aktualnie trendy social media, mamy tu sporo udogodnień, a jak widać Facebook (i nie tylko on) dąży do angażowania użytkowników, tak jak tylko jest to możliwe. :)

 

 

 

źródło – https://inmarketing.pl/blog/co-nowego-w-mediach-spolecznosciowych-pazdziernik-2020/?fbclid=IwAR0dHoUr5yF5rfTEEQSaAKNqrQ7DkTtMF5T7_EZw66g-KtySfr_865HJGns