Wróć do listy


produktów

16.12.2020

Nowy wygląd LinkedIna

Małgorzata Kowalska

Zmiany i jeszcze raz zmiany – tak można podsumować końcówkę 2020 roku. Podobnie jak wcześniej Facebook – teraz LinkedIn doczekał się gruntownego odświeżenia. Zmianie uległ nie tylko interfejs, ale sam serwis wzbogacił się też o nowe opcje. Jesteście ciekawi jakie? Zobaczcie sami!


Co nowego?

LinkedIn jeszcze do niedawna swoim wizerunkiem przypominał serwis Facebook. Teraz zdecydowanie zrywa z dotychczasową barwą przewodnią – czyli kolorem niebieskim. Od teraz w palecie barw znajdziemy o wiele bardziej stonowane, jaśniejsze a przy tym cieplejsze kolory. Według twórców taki zabieg ma na celu zapewnienie przejrzystości samego News Feedu – sprawienie by interfejs serwisu był bardziej intuicyjny i przyjazny dla wszystkich użytkowników.

Co się zmieniło?

– Do tej pory najmniej rzucającym się w oczy elementem serwisu była jego wewnętrzna wyszukiwarka. Teraz dzięki zmianie kolorystyki jest o wiele bardziej wyrazista, a przede wszystkim o wiele bardziej dostrzegalna przez samych użytkowników. Wcześniej kolory zlewały się ze sobą na tyle, iż niektórzy internauci mogli mieć problem z jej odnalezieniem.

(Źródło: dagmarapakulska.pl/linkedin-2020-nowosci-w-serwisie-ktorych-nie-mozesz-przegapic/)

– Zmianie kolorystycznej uległ również tryb ekranu. Podobnie jak na Facebooku tak i również na LinkedIn mamy teraz możliwość zmiany ekranu na tryb ciemny.

– Nowe kolory tchnęły życie również w wykorzystywane w serwisie ikony, sama zaś baza ikon uległa znacznej rozbudowie i wzbogaciła się o nowe, ciekawe pozycje.

– Nowość stanowią też dodatkowe emotikony. Od teraz możemy korzystać z emoji przedstawiających pełen wachlarz umiejętności i kwalifikacji zawodowych, branż oraz ludzi.


Można zatem uznać, że wszelkie zmiany widać już na pierwszy rzut oka, a Wam jak się podoba nowa kolorystyka?

 

Poniżej nasz film na temat Linkedin. :)

 


Źródło:
dagmarapakulska.pl/linkedin-2020-nowosci-w-serwisie-ktorych-nie-mozesz-przegapic/
grzegorzmiecznikowski.pl/co-zmienilo-sie-i-zmieni-na-linkedin-do-konca-2020-roku/