Wróć do listy


produktów

18.12.2020

Przydatne aplikacje do tworzenia InstaStories

Żaneta Lipska

Jeśli poszukujecie ciekawych aplikacji do tworzenia estetycznie wyglądających stories to świetnie trafiliście.

Przygotowałam dla Was kilka propozycji. :)

 

Po krótce podzielę się jeszcze z Wami co w ogóle możecie osiągnąć w takich programach do kreowania relacji.
Przede wszystkim możecie korzystać z gotowych szablonów. Wasze stories od razu będzie piękniejsze i bardziej spójne. ;) Możemy dodawać przeróżne naklejki, patterny, gify, napisy, czy też podkłady muzyczne itd.
Tak stworzone relację wyglądają bardziej profesjonalnie i schludnie.

Poniżej możecie poznać kilka wybranych przykładów takich właśnie aplikacji.

 

1. CANVA

Tak, tak! Canva to nie tylko idealne narzędzie do tworzenia ciekawych grafik. Program ten jest także stworzony do kreowania stories! Canva znana jest chyba wszystkim, którzy mają lub mieli jakikolwiek kontakt z social media.

2. STORIESEDIT

Apka wyposażona w ogromne ilości szablonów oraz czcionek do edycji stories.
Łatwa w obsłudze, po prostu jest to intuicyjne narzędzie. Polecany dla profili bardziej kobiecych.
Propozycję jakie przeważają w StoriesEdit to kolory pastelowe, stonowane w kolorystyce, co oznacza, że bardzo fajnie wpisuję się to w aktualne trendy estetyczne, które panują na kanałach społecznościowych.

3. STORY ART

Następna propozycja również daję nam duży wybór szablonów. Można tworzyć tu swobodnie ciekawe kolaże zdjęć, jak i animowane stories. Co interesujące apka ta pozwala nam wykonać także okładki do wyróżnionych relacji.

4. STORY BEAT

Jeśli poszukujecie aplikacji, która pozwoli Wam dodawać muzykę do stories, to właśnie ją znaleźliście. ;)
Story Beat daję nam opcję tworzenia bardzo klimatycznych relacji, bo nie ukrywajmy – story z muzyką w tle jest bardzo przyjemne w odbiorze.

 

5. UNFOLD

To z pewnością jedna z najpopularniejszych aplikacji w tym temacie.
Narzędzie to posiada wiele opcji, od rewelacyjnych szablonów, po efektowne czcionki i klimatyczne ramki, takie jak chociażby klisza starego filmu. Program ten jest totalnie intuicyjny, także nie powinien sprawić problemów w użytkowaniu. Apka jest na tyle uniwersalna, że sprawdzi się u fanów szaleństw i kolorów, jak i u tych osób, które preferują zasadę „less is more”. :)

 

Może znajdziecie w tych propozycjach swojego „ulubieńca”, a może już znacie te aplikacje i z powodzeniem z nich korzystacie? :)

źródła https://antyapps.pl/unfold-instagram-stories/ https://blog.planoly.com/introducing-storiesedit-a-stories-design-app-planoly https://districtsixtyfive.com/5-best-photo-editing-apps-for-ig-stories/ https://www.asdigitale.pl/produkt/szablony-instagram-stories-love-02-2/ https://www.trendhunter.com/trends/storybeat https://www.wildrocks.pl/aplikacje-insta-stories-ramki-muzyka/ https://nomads-media.pl/aplikacje-do-insta-stories/