Wróć do listy


produktów

05.07.2023

TikTok Stories.

Małgorzata Kowalska

Jesteś fanem relacji? Lubisz nagrywać szybkie oraz efemeryczne formy video? Jeżeli tak, to ten wpis jest właśnie dla Ciebie!

Czym są Stories?

Stories – lub inaczej relacje – to obrazy oraz krótkie materiały wideo, które wyświetlane są wyłącznie przez określony, niedługi czas. Dzięki nim użytkownicy mogą w ten sposób dzielić się z innymi odbiorcami swoimi codziennymi poczynaniami, myślami oraz momentami ze swojego życia. Do tej pory taka forma relacji była popularna głównie na Facebook’u oraz Instagramie. Czy wiesz, że od jakiegoś czasu stories dostępne są również na TikToku?

Jak wyglądają relacje na TT?

Podobnie jak w przypadku innych stories, również i te na Tik Toku trwają maksymalnie do 15 sekund i znikają po upływie 24 godzin od momentu ich publikacji. Są zatem świetnym sposobem na zapewnienie użytkownikom efemerycznych oraz autentycznych treści wideo. Jak piszę sam TT, pozwalają one także na wyznaczenie nowych trendów w świecie social mediów.

Jak stworzyć relację na TT?

  1. Stuknij „+” u dołu ekranu.
  2. Przesuń palcem w prawo i wybierz opcję „Story”
  3. Dodaj efekty, dźwięki, filtry lub inne narzędzia aparatu.
  4. Rozpocznij film, naciskając przycisk „nagraj”, zrób zdjęcie dotykając przycisku „zdjęcie” na ekranie lub prześlij gotowy materiał za pomocą przycisku „prześlij”
  5. Stuknij „opublikuj” w relacji.

Źródło:
support.tiktok.com/en/using-tiktok/creating-videos/tiktok-stories
scroll.morele.net/rozrywka/tiktok-stories-co-wiemy-o-relacjach-na-tiktoku/