Wróć do listy


produktów

17.08.2021

5 sposób na zwiększenie sprzedaż dzięki platformie Facebook

Kinga Kondracka

Social Media Manager

Social media to ogromne możliwości nie tylko wizerunkowe, ale również sprzedażowe. Podpowiemy wam, jak dzięki platformie Facebook zwiększyć sprzedaż i zyski w Twojej firmie.

Linkowanie w postach do swojego profilu

Na swoich fanpage zebrałeś już sporą grupę odbiorców? Spraw, by choć połowa z nich przeszła na Twoją stronę www. Jak? W swoich postach zaciekawa odbiorców, daj im coś od siebie w postaci wiedzy, rady itd. Ważne, aby w poście zawrzeć tylko część informacji. ,,Mięso’’ umieść na stronie, gdzie zaprosisz odbiorców. 

Sklep na Facebook-u

Facebook nie zwalnia tempa i wykorzystuje swoje możliwości tylko jak się da. Jedną z sekcji, które zaproponował dla e-commerce jest możliwość utworzenia sklepu na platformie Facebook. Dzięki temu mamy możliwość oznaczenia produktów w postach.

Komunikacja promocji

Planujesz promocję? Napisz o tym w poście! Być może wielu z Twoich odbiorców pod wpływem rabatu zdecyduję się na zakup. Wykorzystać możesz tu również kampanie, które zwiększą Twoje zasięgi oraz konwersję. Pamiętaj, że ludzie kochają promocję i są bardziej skłonni wydać pieniądze.

Realizacje

Posiadasz bogate portfolio i masz czym się pochwalić? Pokaż to światu! Przyciągająca uwagę realizacja sprawi, że odbiorca będzie bardziej skłonny do skorzystania z naszej oferty a Ty będziesz mógł pokazać, że jesteś profesjonalistą w tym co robisz! 

Opinie

Wiele osób przed decyzją o zakupie czy skorzystaniu z danej usługi poszukuję informacji o danej firmie w Internecie. Zadbaj o to, aby Twoi zadowoleni klienci zostawiali opinie. „Miło nam będzie, jeśli zostawisz opinię” – takie sformułowanie możesz wysłać po zakończonej współpracy lub finalizacji zakupu. 

Poniżej nasz film na ten temat. :)

Chciałbyś zacząć działać w mediach społecznościowych?

Skontaktuj się z nami!