Wróć do listy


produktów

13.07.2021

Sklep z biżuterią – jak za 50 zł uzyskać 362 aktywności dotyczącej posta?

Małgorzata Kowalska

Aktywność związana z postem pokazuje, w jakim stopniu stworzone przez nas reklamy dostosowane są do wybranej grupy docelowej. Im bardziej dobrana reklama tym użytkownicy są bardziej skłoni do reakcji.

 

ANALIZA PRZYPADKU:

Na początku roku mieliśmy okazję zająć się stworzeniem oraz poprowadzeniem kampanii reklamowej dla sklepu specjalizującego się w sprzedaży biżuterii dla kobiet w ciąży. Aby wspomóc działania marketingowe naszego Klienta postanowiliśmy stworzyć kampanię z celem „aktywność dotycząca posta,” a tym samym zachęcić docelową grupę odbiorców do reakcji pod stworzonym przez nas postem.

CO ZROBILIŚMY?

Stworzyliśmy zatem kampanię reklamową, która zgodnie z obranym przez nas celem miała skłonić osoby najbardziej skłonne do interakcji z postem. Oczekiwana przez nas aktywność obejmowała komentarze, polubienia oraz udostępnienia.

JAKIE WYNIKI UZYSKALIŚMY?

Biorąc pod uwagę dostępny budżet – 50 zł – jesteśmy zadowoleni z uzyskanych wyników. Nasza kampania dotarła do 3132 osób, co przełożyło się na uzyskanie 362 aktywności. Stworzona przez nas reklama trwała 5 dni i wyświetliła się 4208 razy. Dzięki odpowiedniej optymalizacji koszt uzyskania 1 aktywności wyniósł w tym przypadku 0,14zł. Można zatem powiedzieć, że w opisanym przypadku ponownie udało nam się osiągnąć zamierzony przez nas cel.  :)