Wróć do listy


produktów

08.06.2021

Jak uzyskać 74 polubień fanpage sklepu z koszulkami za 249,99 zł?

Małgorzata Rojek

Firmowa strona na Facebooku umożliwia promowanie marki oraz utrzymanie stałego kontaktu z użytkownikami. Jeżeli chcesz aby Klienci byli na bieżąco z Twoją marką – skup się na polubieniach strony!

 

ANALIZA PRZYPADKU:

Latem 2020 r. ponownie zgłosił się do nas Klient oferujący koszulki z nadrukami, abyśmy wspomogli go w działaniach marketingowych na jego fanpage’u. Po analizie dotychczasowych działań postanowiliśmy – tym razem – skupić się na pozyskaniu nowych fanów. A tym samym, na zwiększeniu zasięgu organicznego postów naszego Klienta.

CO ZROBILIŚMY?

Wyszliśmy z założenia, że wspomożemy naszego Klienta nie tylko w zbudowaniu społeczności, która będzie zainteresowana jego produktami, ale również będzie z nim w stałym kontakcie. Zdecydowaliśmy się zatem na stworzenie miesięcznej kampanii skierowanej na polubienia fanpage.

JAKIE EFEKTY UZYSKALIŚMY?

Stworzona przez nas kampania wyświetliła się 10575 razy i dotarła do 4313 osób, z tego 74 osoby zdecydowały się polubić fanpage naszego Klienta. W tym przypadku koszt za 1 polubienie wyniósł 3,38 zł, natomiast cała kampania niecałe 250 zł.

Poniżej nasz film na ten temat. :)

Case Study – Sklep z koszulkami – cd.